ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA SUCHÝ DŮL

Moře, ze kterého se voda vylije, je jako budoucnost, ze které štěstí uteče.
Moře, ze kterého se voda nevylije, je jako budoucnost, ze které štěstí neuteče.
Takovou budoucnost by si přál mít každý. I já.

Suchý Důl 24, 549 62 Suchý Důl
info@malaskola.cz
491 541 136
O ŠKOLE PRO RODIČE A DĚTI

hlavní stránka | zpět

Pokračování 2.cyklu projektu ŠANCE

Pokračování 2.cyklu projektu ŠANCE- dnes 9.listopadu se konalo již 8 setkání s předškoláčky a mlůadšími dětmi při společné práci s rodiči. Na lekcích jsme si společně povídali, hrali a kreslili na téma:SLUCH, OKO, RUKA.

Nna konci každé lekce jsou dětema rodičům nabízeny možnosti domácí přípravy předškolní docházkou, možnosti nákupu školních pomůcek a rady z oblasti psychologie a  montessori pedagogiky. Řadu nových námětů , odkazů na výrobce pomůcek a možnosti dalšího vzdělávání pro rodiče v obalsti předškolní i školní pedagogiky montessori  ve Zpravodaji Společnosti Montessori.( v příloze)

 


poslední aktualizace dne 9.11.2011 | PaedDr. Lenka Soumarová | příloha | fotogalerie


hlavní stránka | archív aktualit | nahoru

Montessori šance pro Vaše děti Investice do rozvoje vzdělávání Cz pl cíl 3 cel 3 2007, 2013 Evropská unie, Evropský fond pro regionální rozvoj, překračujeme hranice

Základní škola a Mateřská škola Suchý Důl, okres Náchod, adresa: Suchý Důl 24, 549 62 Suchý Důl, tel.: 491 541 136, 736 761 792