ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÁ ŠKOLA SUCHÝ DŮL

Moře, ze kterého se voda vylije, je jako budoucnost, ze které štěstí uteče.
Moře, ze kterého se voda nevylije, je jako budoucnost, ze které štěstí neuteče.
Takovou budoucnost by si přál mít každý. I já.

Suchý Důl 24, 549 62 Suchý Důl
info@malaskola.cz
O ŠKOLE PRO RODIČE A DĚTI

hlavní stránka | další aktuality | archív aktualit | priority školy

Vyšetřování Policie ČR

středa 20.11.2019 | Vyšetřování Policie ČR

Informujeme rodiče, že dnes 20.11. byli v naší škola zástupci Policie ČR z Police nad Metují v otázce náznaku šikany mezi žáky. Uvědomujeme si důležitost řešení otázky vzájemných vztahů mezi žáky, proto jsme okamžitě v počátku náznaku problému sitauci začali řešit s Policiií a příslušným psychologickým pracovištěm. Prosíme rodiče o vzájemnou spolupráci a jednotný výchovný krok v kamarádských vztazích. O dalším řešení vás budeme infomovat.

Děkuji za pochopení

PaedDr. Lenka Soumarová

O ŠKOLE

hlavní stránka | další aktuality | archív aktualit | priority školy | nahoru